Про виробника

Виробником препарату НАЗОФЕРОН є компанія “Фармак”.

ПАТ «Фармак» – провідна українська фармацевтична компанія, створена в 1925 р., яка забезпечує 15,9% обсягу виробництва лікарських засобів в Україні. На сьогоднішній день підприємство випускає понад 170 найменувань лікарських препаратів.

Нові лікарські засоби ПАТ «Фармак» випускаються на базі сучасних технологій і досягнень у галузі фармакології та медицини. На підприємстві впроваджуються новітні технології, проводиться технічне переоснащення і модернізація виробничих потужностей відповідно з правилами належної виробничої практики лікарських засобів GMP.

Міжнародний стандарт GMP (Good Manufactured Practice) включає в себе досить широкий ряд показників, яким мають відповідати підприємства, що випускають ту чи іншу продукцію. GMP для фармацевтичних підприємств визначає параметри кожного виробничого етапу.

Понад 21% виготовленої продукції ПАТ «Фармак» експортується в 26 країн Європи, СНД, США і Південно-Східної Азії.

Важливо відзначити, що вже протягом 3 років успішно реалізується спільний проект ПАТ «Фармак» та компанії «Елі Ліллі», в рамках якого ПАТ «Фармак» здійснює виробництво людського рекомбінантного інсуліну під торговою назвою «Фармасулін». Це дозволило значно покращити забезпечення хворих на цукровий діабет генно-інженерним інсуліном. Наприкінці 2003 року компанія «Елі Ліллі» передала ПАТ «Фармак» ліцензійну технологію на повний цикл виробництва людського рекомбінантного інсуліну. На сьогоднішній день більше 25% інсулінозалежних хворих в Україні використовують при лікуванні інсуліни виробництва ПАТ «Фармак».

Компанія «Фармак» є учасником національних конкурсів якості і за останні роки отримала ряд нагород і сертифікатів. Зокрема, компанія ПАТ «Фармак» стала єдиним представником фармацевтичної індустрії країн-членів СНД на престижній Міжнародній виставці фармацевтичних інгредієнтів та допоміжних продуктів «СPHI Worldwide» (2003 р.) у Франкфурті.